ورود به بخش استارت آپ ها rocketبه نام خدا و با سلام و درود به روح پاک شهیدان میهن

 

 صنعت غذای کشور با توجه به اهمیت سلامت مواد غذایی و افزایش روز افزون آلاینده های غذایی ومحیطی و ارتباط تنگاتنگ آن با سلامت جامعه بیش از پیش محتاج صیانت و بهره برداری بهینه از سرمایه های هنگفت ملی در این حوزه است و در این میان نقش تحقیق و پژوهش به عنوان یکی از حلقه های اصلی در زنجیره اقتصاد دانش بنیان دارای اهمیتی کلیدی است .

 

 موسسه پژوهشی علوم و صنایع غذایی  به عنوان یک موسسه پژوهشی منحصر به فرد تلاش دارد تا با انجام پژوهش های کاربردی و فناورانه ماموریت خود را در زمینه ارتقای سلامت و امنیت غذایی  در سطح ملی و حضورشایسته در سطح بین المللی از طریق توسعه دانش و فناوری روزآمد، تولید دانش فنی وتجاری سازی دستاورد های پژوهشی ایفا نماید. 

 

 این موسسه ضمن توجه به تحولات سریع جهانی و با اتکا به منابع انسانی ارزشمند خود، به فراهم سازی امکانات لازم برای انجام پژوهش های کاربردی از طریق به کارگیری فناوری های روز دنیا می پردازد. بی شک ابزار تحقق چشم انداز موسسه پژوهشی علوم و صنایع غذایی یعنی تبدیل شدن به برترین مرکز پژوهشی در حوزه علوم و فناوری غذایی و تحقق ماموریت ارتقای اثر بخشی فعالیتهای پژوهش و فناوری در جامعه، مستلزم توسعه ارتباطات و همکاری های پویا با همه مراکز تخصصی علمی و پژوهشی، صنعتی و دستگاه های دولتی است. در این راه دست تمامی پژوهشگران، اندیشمندان، فناوران و دست اندرکاران صنعت غذای کشور را به گرمی فشرده و از هر گونه نظر و پبشنهاد سازنده استقبال می کنیم.

 

   

                                                                                                           دکتر قدیر رجب زاده