ورود به بخش استارت آپ ها rocket
  1. رئیس شورای اطلاع رسانی دولت در اجلاس روسای دانشگاهها: باید در برابر روایت‌های غلط دشمن، روایت درست از مسائل ارائه کنیم

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، سپهر خلجی به شبهه برخی منتقدان که با هدایت جریان رسانه ای خارج از کشور با کلید واژه اخراج اساتید مطرح میشود اشاره کرد و گفت: در فضای رسانه ای بر القاء اخراج اساتید از مراکز علمی متمرکز شده اند و در کنار آن تصویرسازی پیرامون مهاجرت نخبگان به راه انداخته اند که کاملا هدفمند و با هدف ناامیدسازی جامعه است و اگر نتوانیم این مسائل را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ درست روایت و رفع شبهه کنیم طبیعی است که دیگران بر اساس اطلاعات غلط آنرا روایت خواهند کرد. به فرموده مقام معظم رهبری ما در شرایط جنگ ترکیبی قرار داریم که یکی از مهمترین شعبه های این جنگ در حوزه رسانه است.

خلجی گفت: افکارعمومی نقطه تمرکز جریان رقیب است و سال‌هاست آرایش رسانه‌ای دشمن تغییر کرده و علاوه بر نقاط ضعف، به نقاط قوت‌ کشور هم حمله می‌کنند. به عنوان مثال نقاط قوتی همچون اربعین حسینی، بحث هسته‌ای و مردمی بودن از نقاط قوت نظام است که دشمن روی این مسائل متمرکز شده. همه ما در هر موقعیتی که هستیم، یکی از مسئولیت‌هایمان تبیین و اعتمادسازی و رفع شبهه است.

رئیس شورای اطلاع‌رسانی دولت اظهار داشت: به گفته مقام معظم رهبری، موضوع شبهه بسیار مهم است، بسیاری از افراد بودند که سالها در انقلاب سوابق درخشانی داشتند اما نتوانستند در مقابل شبهه مقاومت کنند و کمرشان خم شد، لذا رفع شبهات از ذهن مخاطبان یکی از مسائل بسیار مهم و قابل توجه است.

تگ ها: