ورود به بخش استارت آپ ها rocket
رئیس موسسه

دکتر سیدمحمدعلی رضوی

رئیس موسسه
 
استاد مهندسی صنایع غذایی

تلفن : 05135425332
نمابر : 05135425406
پست الکترونیکی
m.razavi@rifst.ac.ir
 

 

«به نام او که عالم است و خالق علم»

 

با سلام و درود بر روح پاک شهیدان میهن
در دنیای امروز اهمیت دانایی برای رشد و تعالی فرد و سازمان بر کسی پوشیده نیست که بدون تردید یکی از مهمترین راه های دستیابی به آن پژوهش است. 
از آنجا که توسعه زیر ساخت های اقتصادی کشور بر پایه علم و پژوهش از اولویت های برنامه چشم انداز کشور به شمار می رود، برای تحقق این مهم در صنعت غذا، نیازمند ارتباط موثر و تنگاتنگ نهادهای پژوهشی و صنایع و کارخانجات تولیدی هستیم.
موسسه پژوهشی علوم و صنایع غذایی با سابقه بیش از چهار دهه فعالیت پژوهشی، همواره منشاء رشد و توسعه علوم و فناوری و جذب و پرورش استعداد های مختلف علمی و صنعتی و اجرای طرح های کاربردی در حوزه‌های مختلف صنایع غذایی بوده است.
این نهاد پژوهشی با ترسیم ماموریت و چشم انداز مبتنی بر رفع خلاءهای سلامت و امنیت غذایی کشور و با در نظر گرفتن تغییرات اقلیمی، افزایش آلاینده های غذایی و محیطی و نیز ظرفیت‌های هر منطقه، خدمات موثری را متناسب با نیازهای واقعی کشور و حل مشکلات جامعه و صنعت غذا ارائه می دهد. 
امید دارم در دوران مسئولیت خویش ضمن ارتقاء جایگاه این موسسه پژوهشی، با سرعت بخشیدن به روند تبدیل علم به فناوری و ثروث  و با تکیه بر توان تخصصی اعضای هیأت علمی و همت پرسنل کوشا و متخصص این موسسه و همچنین جلب مشارکت و همکاری بیشتر بخش خصوصی، بتوانیم اهداف عالی کشور را محقق ساخته و گامی موثر در زمینه توسعه علمی و فناوری میهن عزیزمان ایران برداریم. ان شاا...
سلامتی و توفیق روز افزون شما را از درگاه ایزد متعال مسئلت می نمایم.

 

دکتر سیّد محمد علی رضوی
رئیس موسسه پژوهشی علوم و صنایع غذایی