ورود به بخش استارت آپ ها rocket
  1. هشتمین سمپوزیوم آسیا اقیانوسیه پروبیوتیک ها برگزار شد
  2. هشتمین سمپوزیوم آسیا اقیانوسیه پروبیوتیک ها برگزار شد

هشتمین سمپوزیوم آسیا اقیانوسیه پروبیوتیک ها توسط انیستیتو آسیا اقیانوسیه متخصصین علوم و صنایع غذایی (APIFP)، با همکاری گروه همکاری های علمی بین المللی موسسه و با حضور دانشجویان و متخصصین استرالیا، نیوزلند و چندین کشور آسیایی برگزار شد. 
به گزارش روابط عمومی موسسه پژوهشی علوم و صنایع غذایی، این سمپوزیوم با همکاری دانشگاه جینان چین، دانشگاه تکنولوژی مالزی، دپارتمان تکنولوژی غذایی دانشگاه چولالانگکورن بانکوک تایلند، دانشگاه سنترال پنجاب پاکستان و موسسه پژوهشی علوم و صنایع غذایی با حمایت انجمن پروبیوتیکها و غذاهای فراسودمند ایران بصورت مجازی با حضور بیش از 120 نفر از متخصصین این حوزه برگزار گردید. 
در این همایش یک روزه هشت سخنران از دانشگاه ها و مراکز علمی استرالیا، فیلیپین، مالزی، یونان، مصر، ایران و تایلند به ارائه آخرین دستاوردهای علمی خود در خصوص پروبیوتیک ها با محوریت ویژگی های ایمنی بخش و فعالیت های ضدمیکروبی پرداختند.  همچنین تعدادی از دانشجویان و سایر محققین نتایج تحقیقات خود را بصورت پوستر در معرض بازدید شرکت کنندگان قرار دادند. 
شایان ذکر است که دکتر مرضیه حسینی نژاد از موسسه پژوهشی به عنوان همکار برگزاری (Co-chairperson) و دکتر حمید آهنچیان از دانشگاه علوم پزشکی مشهد به عنوان سخنران علمی در این رویداد حضور داشتند.

تگ ها: