ورود به بخش استارت آپ ها rocket
  1. رئیس مرکز اسناد و کتابخانه موسسه پژوهشی علوم وصنایع غذایی: نشریه پژوهش و نوآوری در علوم و صنایع غذایی در پایگاه اطلاعاتی Scopus نمایه شد

رئیس مرکز اسناد و کتابخانه موسسه پژوهشی علوم وصنایع غذایی خبرداد: نشریه پژوهش و نوآوری در علوم و صنایع غذایی مؤسسه پژوهشی علوم و صنایع غذایی، پس از پذیرش توسط تیم ارزشیابی اسکوپوس (Scopus) در این پایگاه اطلاعاتی نمایه شد.

به گزارش روابط عمومی مؤسسه پژوهشی علوم و صنایع غذایی، «دکتر سارا ناجی طبسی»  ادامه داد: این نشریه از سال 1391 با هدف گسترش دانش صنایع غذایی، انتشار یافته‌ها و نظریات جدید در این حوزه مقالات اصیل پژوهشی را به زبان فارسی و انگلیسی چاپ می نماید.

وی افزود: این نشریه همچنین در بسیاری از پایگاه‌های دیگر نظیر پایگاه اطلاعاتی بین‌المللی Food Science and Technology Abstracts (FSTA)، Directory of Open Access Journals (DOAJ)، Scientific Indexing Services (SIS)،Centre for Agriculture and Biosciences International (CABI)، American Chemical Society (CAS)، EBSCO، پایگاه‌ استنادی علوم جهان اسلام (ISC)، پایگاه اطلاعات نشریات علمی کشور (Magiran)، پایگاه‌ اطلاعات جامع نشریات جهاد دانشگاهی (SID) و پایگاه اطلاعاتی سیویلیکا نمایه و به‌صورت الکترونيکی منتشر مي‌شود. 

ناجی گفت: اعضای هیأت تحریریه نشریه متشکل از 16 عضو است که 7 عضو آن از اعضای هیأت علمی داخل کشور و 6 عضو دیگر از دانشگاه‌های خارج کشور می باشند.

وی بیان کرد: تاکنون 9 شماره و 34 جلد از این نشریه به چاپ رسیده است که نسخه الکترونیکی آن روی سایت نشریه به نشانی http://journals.rifst.ac.ir/browse?_action=issue&lang=en قابل دسترسی است و سایر اطلاعات نشریه در این سایت قابل مشاهده است.

تگ ها: